Hakkımızda

Hakkımızda

22 Eylül 1979 İstanbul doğumluyum.

Evli ve Rüzgar isimli  bir erkek çocuk,  Masami ve Çakıl isimli iki dişi kedi annesiyim
 

1997 yılında başladığım İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesinden 2002 de mezun oldum. Öğrenciliğim süresince üniversite bünyesinde pek çok laboratuvar çalışmalarına gönüllü olarak katıldım. Mezuniyetten sonra İstanbul’da çeşitli kliniklerde veteriner hekimlik yaptım. 
 

Çorlu’ya taşındıktan sonra 2020 yılında büyük bir heyecanla ve özenle, patili çocuklarımıza hizmet sunabilmek için Vetopia Veteriner Kliniğini açtım. Minik dostlarımıza donanımlı sağlık hizmeti verebileceğimiz, onların ve ailelerinin rahat hissedebileceği huzurlu bir ortam sunarak tüm etik ve deontolojik kurallar çerçevesinde mesleğimi yapma kararlılığındayım. Meslek eğitiminde bize kazandırılan en önemli değer; doğadaki tüm canlıları yürekten sevmek, zarar vermemek sonra elimizden gelenin en iyisini onlara sunmak, yardım etmek ilkesiydi.Bende bu doğrultuda  işimi yapmaktayım ve böyle bir mesleğe sahip olmanın mutluluğunu yaşıyorum.

Veteriner hekimler olarak bizler, hem hayvan sağlığı hem de halk sağlığı açısından  mesleğimizin öneminin bilincinde , sizlere ve can dostlarımıza her zaman yardımcı olmak çabasındayız. Onların uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmesini sağlamak elimizden gelenin en iyisini yapmak için burdayız. 

 

Veteriner Hekim
Ülker Kayabunar